Sleva za registraci

Všichni registrovaní zákazníci mají jako bonus navíc SLEVU AŽ 15% na vybrané nádobí a kuchyňské potřeby oproti neregistrovaným zákazníkům. Výše okamžité slevy pro registrované zákazníky je vždy u vybraného zboží uvedena. Tato sleva je bonus pro registrované zákazníky a najdete jí pouze u některých výrobků.


Pro uplatnění slevy je třeba být přihlášený ke svému účtu. U zboží, které je pro přihlášené zákazníky zlevněno, je pak cena přepočítána na cenu po slevě.

!!! Novým registrovaným zákazníkům se sleva zobrazí v pracovní dny do 24 hodin od registrace !!! O nastavení slevy budete informováni e-mailem.

Tato sleva pro registrované zákazníky se může vztahovat i na některé akční zboží.

Po registraci vždy vyčkejte, až se Vám ceny zboží v e-shopu po přihlášení do administrace změní.  Tato změna nastane ve všední dny do 24 hodin po provedení registrace. V případě problémů mne vždy kontaktujte.

  Registrované zákazníky čeká navíc spousta dalších výhod.

Pokud chcete být informováni o nových slevách a akcích pouze pro registrované zákazníky, je třeba mít v registraci zašktrtnuté políčko pro zasílání informačních e-mailů.

Košík je prázdný.

 

OnlineObchody.com

CenyZboží.cz
PorovnejCenu.cz
Abadon Skateshop
Přístřešky pro auta
Recenze obchodů


Naši další obchodní partneři


zboží v e-shopu: 290 e-shop systém banan.cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace